VÝZVA vo verejnom záujme: Podporte petíciu za urýchlené trestné stíhanie covidových zločincov

Dámy a páni! Na stránke advokátskej kancelárie Petra Weisa, ktorý ako iste všetci dobre viete, spolu so svojím tímom veľmi bojuje za naše práva, slobodu a v neposlednom rade aj za zdravie a životy nás všetkých, sa nachádza petícia, ktorú nám všetkým odporúča podpísať a šíriť  ďalej medzi ľudí.

Podporme preto prácu a obrovskú snahu týchto vzácnych ľudí a svojím podpisom im dokážme, že si ich snahu vážime a sme im za ňu vďační.

Iniciátorom tejto petície je Richard Maximus Fleming, diplomat, preventívny a nukleárny kardiológ, internista, výskumník a autor, špecialista na antihmotu, patentový vynálezca.

Je to petícia na podporu urýchleného rozhodnutia trestného súdu v Haagu vo veci vyšetrovania a stíhania osôb zodpovedných za zločiny proti ľudskosti. Petícia je veľmi úspešná, pretože jej rozmer je celosvetový, takže podpisy pod ňu pribúdajú zo všetkých krajín sveta veľmi rýchlo.

Neberte prosím túto petíciu na ľahkú váhu a jej podpisom sa zapojte do boja za slobodu a život. Je to najmenej, čo môžete pre seba a svoju rodinu urobiť. Globalisti – liberáli sa nás snažia likvidovať všetkými možnými spôsobmi, preto aj my musíme využiť všetky možné, nám dostupné zbrane a tiež tak vyjadriť podporu tým, ktorí pre nás riskujú možno aj svoju existenciu.

Petíciu môžete podpísať TU.

Ďakujeme za vaše správne rozhodnutie.

Autorka výzvy Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Covidoví zločinci ustupujú! Katarína Boková: Vyhrali sme ďalšiu bitku! A ideme ďalej!

————————-

Jaroslava Samuelová dlhé roky pracuje ako opatrovateľka v štátoch západnej Európy. Počas svojho pobytu na Slovensku pôsobí najmä v okresoch Nitra a Nové Zámky. Je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a je náš človek na otázky fiktívnej pandémie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds