SHO: Čaputová v parlamente opäť tárala a dožadovala sa pokoja. Róbert Švec jej naložil

Dámy a páni! Tento týždeň predniesla Zuzana Čaputová v slovenskom parlamente Správu o stave republiky.

Ako obvykle, politicky korektné táraniny, ktoré oslovia akurát tak jej liberálnych voličov a koronafilov. Ale zareagujem na jej akože posolstvo, že Slovensko potrebuje pokoj.

To by sa páčilo covidovým zločincom okolo Čaputovej a Matoviča, pokoj. Oni žiadajú pokoj, oni, ktorí dlhé mesiace šliapu po Ústave SR, vydávajú protiprávne nariadenia, šliapu po našich základných právach a slobodách, ničia slovenských podnikateľov a živnostníkov, páchajú genocídu na ľude slovenskom, podieľajú sa na diskriminácii veľkej časti Slovákov a to takým spôsobom, ktorý ukážkovo kopíruje politiku nacistov voči Židom v 30. rokoch 20. storočia v Nemecku (ale veď čo iné čakať od plagiátorov?), oni by chceli pokoj?

NIE. Dostanú nepokoj a nebude sa im to páčiť. Začalo to lopatami na ministerstve školstva TU, skončí to…

Príde, bo prísť musí, Deň slovenskej obnovy!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VÝZVA vo verejnom záujme: Podporte petíciu za urýchlené trestné stíhanie covidových zločincov

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds