Drogy sú svinstvo. A kto tvrdí niečo iné, je buď ich užívateľom, dílerom alebo liberálom

Hlavný mediálny prúd sa v posledných dňoch tak všemožne snaží obhajovať Trubana a jeho drogové excesy, že kvôli tomu odniekadiaľ vyhrabal psychiatrického lekára Kohúta, ktorý túto drogu obhajuje ako fajn vec, ba dokonca tvrdí, že skúsenosti s LSD môžu človeku pomôcť viac ako dvadsať rokov psychoterapie alebo psychoanalýzy.

Tento lekár v článku uviedol, že LSD Trubanovi neuškodilo, ale skôr to jeho osobnostnému rozvoju pomohlo, pretože ide o skúsenosť, ktorá môže byť v živote človeka dôležitá. Ba dokonca povedal, že existujú štúdie, kde opýtaní zaradili skúsenosť s LSD alebo s iným psychedelikom k jedným zo štyroch najpôsobivejších udalostí v ich živote, a to popri takých udalostiach akými sú narodenie prvého dieťaťa alebo strata rodiča. Podľa jeho slov len veľmi malé percento ľudí, ktorí berú psychedeliká alebo marihuanu, skončia na psychiatrii alebo sa im niečo zlé stane.

No povedzte, čo sa dá na toto povedať? Dobre na celom článku je aj to, že samotný lekár na záver svojich ód na LSD priznal, že so svojimi názormi na LSD je medzi ostatnými psychiatrami v menšine.

Prečo ale hlavný mediálny prúd robí rozhovor práve s lekárom, ktorý ako jeden z mála obhajuje tvrdé drogy? Okrem obhajoby ich miláčika, kovaného liberála Trubana, ide aj o snahu liberálnych skupín zlegalizovať tvrdé drogy a bagatelizovať ich účinky na organizmus, čom im samozrejme vyhovuje. Pretože ľudia pod vplyvom návykových látok sú ľahko ovládateľní a manipulovateľní a okrem toho, že drogy škodia zdraviu, tvrdo poškodzujú aj genetiku, čím poškodzujú aj budúce generácie! Ide v podstate o uplatňovanie piatej priority riadenia sociálnych systémov, ktorú určité kruhy používajú už stáročia.

Preto k tomuto poviem už len jedno. Drogy sú svinstvo, ktoré je zdraviu a životu nebezpečné a kto tvrdí opak je buď ich užívateľom, dílerom alebo pomäteným liberálom! Žiadna iná alternatíva neexistuje.

Autor: Martin Bago

—————————–

Prečítajte si tiež: Liberáli šíria novodobý duchovný mor …

—————————–

Drogy sú svinstvo, ktoré je zdraviu a životu nebezpečné a kto tvrdí opak, je buď ich užívateľom, dílerom alebo pomäteným liberálom!

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds