Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár. Denník SME obhajuje pedofíliu

Denník SME včera uverejnil dva články, ktorými sa snaží ospravedlňovať a obhajovať úchylku s názvom pedofília.

V prvom článku spomínaný denník uverejnil rozhovor s pedofilným učiteľom, ktorý spravuje stránku Československej pedofilnej komunity. V rozhovore sa okrem iného dočítate aj takúto, z úst pedofila, nechutnú perlu ducha: „Povolanie učiteľa som si vybral, pretože to bola jednoznačná príležitosť, ako byť deťom nejako prínosný.“

V druhom článku Jakub Filo sa snaží rôznymi slovnými kľučkami stavať pedofíliu do svetla „normálnosti“ a snaží sa navodiť dojem, že normálni ľudia v postate pedofilov nechápu a majú voči nim predsudky. A konštatuje, že aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania.

Konštatujeme, že liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár a to, na čo dlhodobo poukazujeme, sa začína stávať realitou. Liberáli sa snažia salámovou metódou rozbiť tradičné, normálne morálne hodnoty slovenskej spoločnosti a z úchyliek a sexuálnych porúch sa snažia slovníkom humanistov a tolerantných ľudí urobiť spoločenské normy.

Proti takýmto snahám sa vždy postavíme a urobíme všetko preto, aby o pár rokov nebola pedofília považovaná za právo jednotlivca. Pretože po legalizácii pedofílie budú liberáli presadzovať legalizáciu zoofílie, nekrománie, atď.

Pripomíname, že každá spoločnosť, ktorá sa vydala cestou porušovania prirodzených zákonov a ničenia overených hodnôt vlastnej kultúry sa stala napokon obeťou chybne chápanej tolerancie voči rôznym úchylkám na úkor zdravých síl vlastného rozvoja. Naším cieľom je zdravá a životaschopná spoločnosť, ktorej súčasti – predovšetkým tradičná rodina – si plnia svoju funkciu. Iba takáto spoločnosť je nám schopná zabezpečiť dôstojné miesto v súčasnom svete.

Jakub Filo a jeho „hlboká“ myšlienka.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds