Eurovoľby 2024: VÝZVA politikom, ktorí o sebe vyhlasujú, že sú proslovenskí

Výzva Radačovskému, Uhríkovi, Kotlebovi, Dankovi a ďalším…

Dámy a páni. Slovenky a Slováci. O pár dní sa uskutočnia voľby do Európskeho parlamentu a mnohí roduverní Slováci opäť stoja pred dilemou koho voliť. Prečo? Pretože do europarlamentu kandiduje niekoľko strán a hnutí, ktoré o sebe vyhlasujú, že sú národné a v Bruseli budú údajne obhajovať slovenské záujmy.

Touto cestou VEREJNE VYZÝVAM predstaviteľov všetkých kandidujúcich strán a hnutí, ktorí majú plné ústa Slovenska, aby si sadli za jeden stôl a dohodli sa na spoločnom postupe v eurovoľbách. To znamená, aby podporili jednu proslovenskú kandidátku a aby ostatné politické subjekty svoje kandidátky do eurovolieb stiahli.

Teraz máte, dámy a páni, z proslovenských strán vynikajúcu príležitosť dokázať, že Slovensko je pre vás naozaj na prvom mieste.

Ak sa nedohodnete, opäť dokážete občanom, že Slovensko máte na háku, že neviete prekročiť svoje egá a že vaše reči o spájaní, spolupráci a troch Svätoplukových prútoch sú táraniny a ide vám iba o jedno… , aby ste sa v eurovoľbách upratali na teplé miestečká a poberali tisíce eur mesačne.

My, ľudia Slovenského Hnutia Obrody máme morálne právo na takúto výzvu, pretože my sme kandidátku do eurovolieb nepostavili aj preto, aby sa hlasy roduverných Slovákov netrieštili TU a moja skromná maličkosť v prezidentských voľbách (stiahnutím prezidentskej kandidatúry) dokázala, že nemá ego ako balón a že záujmy Slovákov a Slovenska sú pre mňa a pre nás v SHO na prvom mieste.

Takže, proslovenskí kandidáti, TERAZ ukážte kto naozaj ste a za koho záujmy kopete!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————–

Prečítajte si tiež: OSLAVUJEME 20. výročie vzniku Slovenského Hnutia Obrody. Róbert Švec sa vám prihovára

—————————–

Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds