FOTO. Autoštrajk: Koľko muškátov vysadili v sobotu 8. mája opoziční poslanci a aj europoslanci?

V sobotu 8. mája vyšli Slováci opäť do ulíc, aby autoštrajkom vyjadrili svoj odpor k súčasnej vláde okolo Matoviča.

Do autoštrajku sa zapojilo niekoľko slovenských miest. Zástupcovia nášho hnutia podporili rozumných a zodpovedných ľudí v Nitre, Senci, Bratislave, Žiline, Poprade a aj v Poltári.

Pavol Skýpala: Aj najmenší okres Poltár sa pridal k celoslovenskému autoštrajku. Začali sme o 14:00 hod. spred starej skrachovanej Sklárne – niekdajšej pýche okresu a pokračovali jazdou po meste. Naša jazda mala poukázať na páchanie zločinov, ktorých sa dopúšťajú darebáci od Matoviča na slovenských občanoch, deťoch, živnostníkoch… Taktiež sme poukázali na nadmerné a neefektívne míňanie verejných financií a zadlžovanie nášho štátu a ďalších generácií Slovákov. Jazdou sme si pripomenuli aj 8. máj a všetky obete druhej svetovej vojny.  

Róbert Švec: Otázka znie! Koľko muškátov vo svojich záhradkách v sobotu 8. mája vysadili akože opoziční poslanci a aj slovenskí europoslanci, ktorí vám tvrdia, že za vás bojujú? Pretože ani jeden opozičný politik svojou účasťou opäť nepodporil rozumných a zodpovedných ľudí v uliciach našich miest. A aj v tom je rozdiel medzi nami a nimi. Sme stále s vami, aj v uliciach. V sobotu 8. mája aj v Nitre, Poltári, Žiline, Senci, Poprade…

Slováci, do ulíc! Len smelo!

————————

Prečítajte si tiež: Právo Národa: Noviny do každej poriadnej a duchom uvedomelej slovenskej domácnosti

————————

Nitra, Senec, Bratislava:

Poltár:

Žilina:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds