SHO: Zločinci od Matoviča spochybňujú referendum o predčasných voľbách! Reaguje Róbert Švec

Dámy a páni! A už to začína. Spochybňovanie referenda o predčasných voľbách. Či je takéto referendum v súlade s princípmi právneho štátu alebo nie. Ministerka spravodlivosti Kolíková si myslí, že nie „pretože v ústave máme jasne zadefinované, že poslanec je volený na štyri roky“ TU.

Môžeme očakávať podanie na Ústavný súd, ktorý vo veci rozhodne.

Je napísané, o čom občania nemôžu rozhodovať v referende, a nie je tam zmienka o tom, že by nemohli rozhodovať o skrátení volebného obdobia poslancov.

Ale otázka je, či výkon poslaneckého mandátu patrí medzi základné práva a slobody? A na to nám odpovie Ústavný súd SR.

Ale zároveň je napísané aj to, že referendom sa môže rozhodnúť aj o iných dôležitých otázkach verejného záujmu. A čo môže byť v tejto chvíli väčší záujem, ako postaviť covidových zločincov okolo Matoviča pred obnovené vojenské súdy za genocídu na národe slovenskom a ďalšie trestné činy?

V každom prípade, aj tento problém elegantne vyrieši revitalizácia a optimalizácia celého volebného systému, ktorú presadzujeme v rámci nášho projektu Priama demokracia SK, a to znamená, že politik, ak bol do funkcie zvolený občanmi, môže byť a aj musí byť občanmi odvolateľný TU.

Robiť si z politiky rodinnú trafiku na 4 alebo viac rokov, tak také sme už zažili a zažívame. A ak si zabudol, prečo si do politiky išiel, tak z hrušky dole. A hybaj za pás do výroby!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody. 

—————————

Prečítajte si tiež: Slovenský juh by chceli požičať Maďarsku. Pavol Poprocký: Požičiame. Ale šovinistov! Navždy!

—————————

Zločinci okolo Matoviča začali spochybňovať referendum o predčasných voľbách! LENŽE! Bola to hlava ich zločineckej organizovanej skupiny Igor Matovič, ktorý v roku 2018 vyšiel s takou istou agendou. Čo bolo v súlade s princípmi právneho štátu v roku 2018, podľa názoru Matovičových darebákov, už nie je v súlade s princípmi právneho štátu v roku 2021? Zdroj obrázku: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds