Vládna luza pripravuje diskrimináciu ľudí, ktorí používajú zdravý rozum. Reaguje Róbert Švec

Ďalší komik na scéne. Lekár Peter Visolajský: „Myslím, že s dostatkom vakcín už nastal čas, aby sme reštrikčné opatrenia už nariaďovali podľa toho, či je človek očkovaný alebo nie. Kampaň na podporu očkovania hlása, že očkovanie je sloboda, tak tento slogan skutočne naplňme! Ten, kto sa chce chrániť vakcínou, bude vakcínou chránený a lockdown nepotrebuje. Ten kto vakcínu odmieta, musí sa chrániť lockdownovými opatreniami, karanténou a testovaním.“ TU

A o segregácii a diskriminácii nezaočkovaných ľudí proti koronavírusu sa už hovorí aj na vláde. Zločinci pripravujú nový COVID automat aj Pandemický zákon.

Reaguje Róbert Švec:

Nikdy som nerešpektoval lockdown a iné stupídne a nezákonné nariadenia vlády Igora Matoviča, a vlády okolo Matoviča, vedome som ich porušoval a budem v tom pokračovať, a nebudem rešpektovať ani nariadenia pre nezaočkovaných gebuzinou a budem ich vedome porušovať. A môžu prijať aj 10 pandemických zákonov a covid automaty vyfarbiť inými farbičkami.

Pokračujem v občianskom odpore TU v súlade s článkom 32 Ústavy SR a neexistuje sila, ktorá by ma prinútila rešpektovať vládnych zločincov okolo Igora Matoviča.

————————-

A dodávame: Najzaočkovanejšia krajina sveta hlási vysoké počty prípadov koronavírusu. Približne tretinu z nich tvoria plne zaočkovaní ľudia TU. Ale nezabudnite, že vakcína, jasne povedané, v tomto prípade gebuzina, je sloboda. 🙂

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds