FOTO: Deň Ústavy SR sme oslávili pred Prezidentským palácom a Zuzane Čaputovej sme…

Slovenky a Slováci! Písal sa 1. september 2022…

Pred Prezidentským palácom sa zišlo niekoľko desiatok vlastencov, aby oslávili 30. výročie prijatia Ústavy SR (1. september 1992).

Súčasťou podujatia bol aj odkaz pre agentku Čaputovú, že slovenský Prezidentský palác musí byť a bude v rukách vlastencov a nie v rukách kolaborantov, vojnových štváčov a agentov cudzích záujmov.

A aj preto SK vlastenci na bránu Prezidentského paláca priviazali slovenskú trikolóru ako prejav našej vôle vyčistiť aj sídlo hlavy štátu slovenského od neslovenských elementov.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO: Policajti, ktorí narušili oslavu Dňa Ústavy SR pred Prezidentským palácom budú…

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds