FOTO + VIDEO: Policajti, ktorí narušili oslavu Dňa Ústavy SR pred Prezidentským palácom budú…

Dámy a páni. Ako sme vás už informovali, vo štvrtok 1. septembra sa pred Prezidentským palácom v Bratislave uskutočnila oslava 30. výročia prijatia Ústavy SR.

Pokojný a dôstojný priebeh podujatia, ktoré organizovalo Slovenské Hnutie Obrody narušila skupina policajtov, ktorá nezákonne obmedzila na osobnej slobode nášho kolegu Pavla Poprockého a následne kolegu policajti odvliekli na policajnú stanicu.

Akú zámienku využili policajti na svoj protiprávny postup sa dozviete vo videu pod fotkami.

Zasahujúci policajti a tí, ktorí dali pokyn na nezákonný postup budú za svoje činy pykať! 

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Slovenské Hnutie Obrody reaguje na táraniny kolaboranta Blahu

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

 

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds