Projekt Štúrovci: Slovenky a Slováci! MIKINA víťazov je vám k dispozícii za symbolických…

Dámy a páni! Blíži sa výročie slovenskej revolúcie z meruôsmych rokov 1848/1849.

Dňa 19. septembra oslávime pamätným dňom Slovenskej republiky – Deň vzniku Slovenskej národnej rady. Oslávime udalosť, ktorá sa zlatými písmenami zapísala do našej národnej histórie.

A tak ako štúrovci 19. septembra 1848 vyhlásili neposlušnosť uhorskej vláde TU, tak aj my, ľudia Slovenského Hnutia Obrody sme 20. októbra 2020 vyhlásili občiansky odpor v súlade s článkom 32 Ústavy SR: TU, aby bolo jasné, že súčasných vládnych zločincov nerešpektujeme!

Pri tejto príležitosti sme pre vás, Slovenky a Slováci, pripravili možnosť zaobstarať si mikinu víťazov za symbolický príspevok, ktorým podporíte aktivity nášho hnutia, a to vo výške iba 19 eur (vrátane poštovného v Slovenskej republike). Ponuka platí od 10. septembra do 19. septembra (vrátane).

AKO MÔŽETE ZÍSKAŤ TÚTO JEDINEČNÚ MIKINU?

Jednoducho. Príspevok vo výške 19 eur môžete poukázať na číslo účtu SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: DAR – mikina, vaše meno a priezvisko, telefónne číslo, veľkosť mikiny a poštovú adresu, na ktorú vám máme mikinu poslať.

K dispozícii sú aj dámske mikiny. Náhľad na dámsku mikinu TU.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vo výške 19 eur vám mikinu pošleme prostredníctvom Slovenskej pošty. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na sho@sho.sk

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Pre nových čitateľov poctivej proslovenskej tlačoviny máme pripravené prekvapenie

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds