FOTO: Jaroslav Ščurka, človek SHO zaknihoval víťazstvo aj v Čunove. Pretože v živote je vždy dôležité…

Dámy a páni! Aktivity Slovenského Hnutia Obrody sa zameriavajú aj na športovú oblasť. Pretože obroda spoločnosti musí začať od každého jedného z nás.

Náš kolega Jaroslav Ščurka, člen predsedníctva nášho hnutia TU sa dlhodobo venuje práve zoceľovaniu ducha cez športové aktivity a my vám budeme pravidelne prinášať informácie o jeho úspechoch na poli športovom.

Dnes vám prinášame fotoreportáž z pretekov Tvrďák, ktoré sa uskutočnili 26. júna v Čunove a ktorých sa zúčastnil aj syn Jaroslava Ščurku.

Jaroslav Ščurka so synom zaknihovali víťazstvo aj v Čunove. Pretože v živote je vždy dôležité zvíťaziť sám nad sebou. 🙂

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Malý štrbský maratón aj za účasti zástupcu SHO: Jaroslav Ščurka opäť s prehľadom

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds