FOTO. Milujem Slovensko: Náš silák Jaro spod Tatier si potlesk v RTVS určite zaslúžil

Pred pár dňami sa diváci vo vedomostno-zábavnej relácii Milujem Slovensko odvysielanej v RTVS dozvedeli aj o členovi nášho hnutia Jaroslavovi Ščurkovi a jeho slovenskom rekorde. Táto relácia, ktorú si určite rád pozrie každý slovenský vlastenec je jedna z mála, ktorá upevňuje a prehlbuje národnú hrdosť.

SHO sa v tejto relácii prezentovalo ako vzor, prostredníctvom nášho člena Jaroslava. Náš silák je nielenže zapísaný v knihe rekordov, no okrem toho má na konte X ďalších ocenení a uznaní z rôznej činnosti. Potlesk v RTVS mu právom patril!

Priatelia náš Jaroslav je len špička ľadovca nášho silného hnutia. Naši členovia sú často skromne v anonymite a nepotrpia si na popularite, politickom a spoločenskom blahorečení atď. Od roku 2004, kedy vzniklo naše hnutie, vtedy ako občianske združenie, sa v našich radoch nazbieralo dostatočné množstvo členov, ktorí disponujú nielen fyzickou, ale aj duchovnou a vedomostnou silou. Najlepší príklad je náš predseda Róbert Švec, ktorý, okrem iného, už zdolal 19-krát posvätnú horu Slovákov – majestátny Kriváň TU. Ani o tom ste iste netušili…

V našej členskej základni máme množstvo zodpovedných, cieľavedomých, vzdelaných, odvážnych a fyzicky zdatných ľudí, ktorí sú pripravení dostať šancu na spravovanie a manažovanie našej vlasti. Za 16 rokov existencie SHO, od 15. mája 2019 už aj ako politického hnutia, máme veľa skúseností v rôznych odvetviach a stále si ich nadobúdame dennodenne v teréne medzi vami, priatelia.

Pokiaľ zdieľate s nami podobnú víziu smerovania našej otčiny, neváhajte, pridajte sa k nám alebo nám jednoducho dajte šancu svojim hlasom. Keď skĺbime spoločne vašu a našu fyzickú silu, vedomosti, prostriedky, vytrvalosť, možnosti atď. tak odhodíme toto pochmúrne obdobie našej vlasti na smetisko dejín. Dokážeme to len a len spoločne! Slováci Slovákom!

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Výstup na Kriváň 2020: Sme pokračovateľmi štúrovcov. A zdobí nás aj vytrvalosť

————————

Uverejnené fotografie sú zo súkromnej zbierky Jaroslava Ščurku: 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds