Projekt Staráme sa. Trnava: Deti v našom projekte podporujeme aj v ich voľnočasových aktivitách

Nie, nenudíme sa, kamaráti. Počas našich výjazdov pomoci slovenským rodinám v tiesni im pomáhame nielen materiálne, ale podporujeme ich aj tak, že ich povzbudzujeme v tom, čo robia, ak to robia dobre.

A nie dobre, ale skvele to robí Edo a jeho syn Adamko z okresu Trnava, ktorí sa obaja venujú futbalu a usilujú sa o to, aby sa Adamko v tomto športe zdokonaľoval.

A veru, podľa slov našich dievčat, chlapci to zvládajú na výbornú, čo dokázali na Adamkovom tréningu.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Spoločne rozdávame radosť a pozitívnu energiu aj vo Fiľakove

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds