FOTO. Jaroslav Ščurka: Vlajka bieleho dvojkríža zaviala už aj na Mlynickom a Prednom Solisku

Dámy a páni! Aktivity Slovenského Hnutia Obrody sa zameriavajú aj na športovo-turistickú oblasť. Pretože obroda spoločnosti musí začať od každého jedného z nás.

Náš kolega Jaroslav Ščurka, člen predsedníctva nášho hnutia sa dlhodobo venuje práve zoceľovaniu ducha cez športovo-turistické aktivity a my vám budeme pravidelne prinášať informácie o jeho úspechoch aj na tomto poli.

Dnes vám prinášame unikátnu fotoreportáž z výstupu na Mlynické a Predné Solisko.  

Jaroslav Ščurka: Výstup na Mlynické Solisko 2 301 m v nočných hodinách so zastávkou na východ slnka na Prednom Solisku, kde sa prvé lúče dňa opreli do Vlajky bieleho dvojkríža a následne viala vlajka aj na vrchole Mlynického Soliska. Nádherné výhľady na našu krásnu otčinu.

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Ľudia SHO sa zúčastnili Medzinárodného pochodu k pocte Milana Rastislava Štefánika

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds