Projekt Staráme sa. Vlastenecká kvapka krvi SHO: Lenka z Močenka darovala krv už po…

Kamaráti! Medzitým, ako pripravujeme školské pomôcky pre slovenské deti v núdzi TU nám do našej mejlovej schránky prišiel takýto krásny fotopozdrav od našej podporovateľky Lenky.

Lenka z Močenka sa opäť zapojila do našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO a už po 41-krát darovala tú najvzácnejšiu tekutinu.

Veľmi nás to potešilo. Aj o tomto je náš sociálny aktivizmus. Ďakujeme, Lenka!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomocnú ruku sme podali aj Slovákom v Humennom

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds