FOTO. Košice: Trojkráľový beh aj za účasti ľudí SHO. Aj takto sa dá stráviť sviatočný deň

Dámy a páni. V piatok 6. januára sme s Lacom Marasom nezaháľali, ale išli sme vypotiť nadbytočné sviatočné kilá, a kde by to bolo lepšie ako počas Trojkráľového behu v Košiciach. Konal sa už 8. ročník.

Na štart vyše 5-kilometrovej trati sa spolu s nami postavilo okolo 600 bežcov, ktorí si vychutnávali radosť z pohybu. Pridalo sa k nám aj veľké množstvo ďalších ľudí, ktorí prišli podporiť všetkých zúčastnených a vytvorili úžasnú atmosféru. Zároveň svojím prístupom pomohli všetkým ľudom zachovať si úsmev na tvári aj po dobehnutí do cieľa.

Jednoducho, aj takto sa dá stráviť sviatočný deň.

Autor článku Jaroslav Ščurka je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: 2% z vašej dane pre občianske aktivity SHO. Správne rozhodnutie. Ďakujeme

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds