Referendum 2023: Už niekoľko tisíc kusov špeciálnych titulných strán novín Právo Národa sme rozdali Slovákom

Dámy a páni. Ďalších niekoľko sto kusov špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa TU bude v najbližších hodinách rozdaných voličom slovenským. Aj vďaka vašim príspevkom.

V decembri bola vládnym zločincom okolo Hegera vyslovená v slovenskom parlamente nedôvera a čo sa stalo? NIČ! Zločinci okolo Hegera nám vládnu aj naďalej a Matovič v úzadí poťahuje nitkami. Predčasné voľby možno budú v júni, možno v septembri a možno nebudú vôbec a Čaputová už chystá svoju úradnícku vládu.

A aj preto je dôležité, aby sme sa v čo najväčšom počte zúčastnili referenda, ktoré bude v sobotu 21. januára.

Naša iniciatíva mobilizačná pokračuje, započali sme ju 11. decembra TU a špeciálne titulné strany novín Právo Národa v počte niekoľko tisíc kusov sa už dostali medzi Slovákov.

Ale na to, aby sme distribuovali medzi voličov niekoľko desiatok tisíc kusov strán, potrebujeme aj vašu pomoc. Ak máte záujem podporiť správnu vec, môžete našu – vašu iniciatívu podporiť finančne. Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – referendum.

A v prípade, ak máte možnosť zabezpečiť sponzorsky tlač špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa, kontaktujte nás na sho@sho.sk

Ďakujeme vám za vašu pomoc. A pamätajte. Všetko čo robíte, sebe robíte, Slováci.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec kolegom na proslovenskej scéne: Je veľmi smutné, ako ste sa zachovali v súvislosti…

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds