Noviny Právo Národa: 2% z vašej dane pre občianske aktivity SHO. Správne rozhodnutie. Ďakujeme

Ďakujeme, že ste sa rozhodli podporiť naše proslovenské občianske aktivity.

Dámy a páni! Obdobie poukazovania vašich dvoch percent z dane je opäť tu. Je to obdobie, kedy práve vaše dve percentá poukázané napríklad aj nášmu sociálnemu projektu Staráme sa môžu spôsobiť, že:

Začneme pomáhať a pomôžeme ďalšej slovenskej rodine.

Nákupy potravín a drogérie pre rodiny v núdzi zaradené v projekte Staráme sa budú väčšie.

Podarí sa nám pre desiatky detí z projektu pripraviť viac voľnočasových aktivít (návštevy kultúrnych pamiatok, rekreácia či kultúrne vyžitie a pod.)

Je toho naozaj veľa, čo spoločne môžeme pre sociálne slabé rodiny urobiť!

Ale na povestnom ťahu ste teraz vy, dobrosrdeční a prajní ľudia. Ako na to? Je to jednoduché. Všetky potrebné informácie ako poukázať 2% z vašich daní si môžete prečítať TU.

UPOZORNENIE: 2% z daní nepoukazujete zo svojich peňazí. Ak 2% z daní nepoukážete napríklad nášmu hnutiu, súčasný darebácky režim vaše 2% použije podľa vlastného uváženia. Napríklad na podporu zločineckých agend LGBTI alebo multi-kulti.

A ako sme vaše 2% z dane využili minulý rok? Napríklad aj takto TU a TU.

 Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Projekt Staráme sa: Aj v roku 2022 sme spoločne ukázali veľké slovenské srdce

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds