FOTO. Lučenec: Pochod za mier a neutralitu. Pavol Skýpala: Ľudia SHO sa budú aj naďalej zúčastňovať…

Slovenky a Slováci. Aj v Lučenci sa uskutočnil Slovenský pochod za mier a neutralitu. Udalosť sa odohrala v piatok 10. februára.

Ľudia SHO sa zúčastňujú a podporujú tieto občianske aktivity, keďže v dnešnej dobe je táto činnosť potrebná ako soľ.

Bol som osobnou účasťou podporiť túto občiansku aktivitu a som rád, že sa Slováci začínajú prebúdzať a dávajú najavo aj takouto činnosťou, že chcú mier. Že nesúhlasia so zapájaním sa do vojenského konfliktu kdekoľvek na svete a hlavne u našich východných susedov. V meste Lučenec sa nás zišlo niekoľko stoviek a vyslali sme jasný signál celému svetu že Slovensko schvaľuje mier a nie zbrojenie, štvanie a vyhrážanie sa. 

Slovenské Hnutie Obrody sa aj naďalej bude zúčastňovať spomínanej občianskej iniciatívy.

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Košice: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds