Mobilizácia volebná 2023: Staňte sa infovojakmi a zapojte sa do kampane, ktorej cieľom je…

Dámy a páni. Dňa 31. januára sme spustili mobilizačnú volebnú kampaň TU.

Aj vďaka vám sú už k dispozícii ďalšie stovky kusov špeciálnej titulnej strany novín Právo Národa TU a ďalšie strany čakajú na svoje vytlačenie TU.  

Titulné strany sa už o pár hodín dostanú do rúk slovenským voličom. Naším cieľom je zabezpečiť tlač špeciálnej strany v počte niekoľko desiatok tisíc kusov, ktoré budú následne rozdané občanom vo všetkých krajoch slovenských. 

Ak vám záleží na tom, aby bolo čo najviac strán rozdaných v mestách po celom Slovensku, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Vaše príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – zodpovednosť.

Vopred vám ďakujeme za každé jedno euro. 

Alebo… Ak máte možnosť zabezpečiť sponzorsky tlač špeciálnej strany v ľubovoľnom množstve, môžete nás kontaktovať mailom na sho@sho.sk 

Slováci, všetko čo robíte, sebe robíte.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Poprad: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds