Noviny Právo Národa. Róbert Švec reaguje na slová agenta Naďa o mobilizácii: ODPOR je cesta!

 „Cez 40-tisíc ľudí podalo takéto tlačivo, ktoré je mimochodom absolútne zbytočné,“ vyhlásil dnes vojnový štváč a zločinec Jaroslav Naď.

„Keby prišlo k mobilizácii, čo sa teoreticky v budúcnosti môže stať, aj tak by boli mobilizovaní, ale nedostali by do ruky zbraň, ale išli by do nemocníc alebo kopať zákopy. Nevyhli by sa službe vlasti,“ vysvetlil agent Naď svoje slová.

Takže… Dámy a páni! Tu nepomôžu žiadne tlačivá, ALE…

Presne to, čo urobilo Slovenské Hnutie Obrody (ako jediný politický subjekt na Slovensku) mojimi ústami 20. októbra 2020, kedy sme v súlade s článkom 32 Ústavy SR vyhlásili občiansky odpor TU, nerešpektovali sme a vedome sme porušovali nariadenia vládnych zločincov.

Opäť konštatujem: Ak piata kolóna v ústavných funkciách na Slovensku vyhlási mobilizáciu, pracovnú povinnosť a pod., tak na jej výzvy reagovať nebudem, v súlade s článkom 32 Ústavy SR, (môže sa aj na hlavu postaviť) a nebudem sa podieľať na záchrane súčasného euroatlantického, skorumpovaného a zločineckého systému, ktorý vládne v našom štáte.

Nemám problém a nebudem mať problém so zbraňou v ruke bojovať za slovenskú slobodu a štátnosť proti vnútorným a vonkajším nepriateľom. Ale nikdy nebudem bojovať, akoukoľvek formou, za súčasný zločinecký režim – liberálnu demokraciu. Práve naopak, každý deň pracujeme na tom a pracovať budeme, aby súčasný režim, ktorý zotročuje náš národ a štát čím skôr padol.

Celé moje verejné vyhlásenie k danej veci si môžete prečítať TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Kolaborant generál Zmeko púšťa do obehu podprahové táraniny. Švec ho ale pekne vyškolil…

————————

Jaroslav Naď pred vlajkou, ktorej prisahal vernosť. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds