FOTO. Malacky: Aj Záhoráci slobodne diskutovali s ľuďmi SHO. Nasleduje starobylá Nitra

Dámy a páni. Po vydarenej dišpute verejnej v Senci TU, sme zavítali medzi vás tentokrát do Malaciek. A bolo opäť výborne. Ďakujeme vám.

Diskusia s vami sa niesla aj v duchu myšlienok, ktoré na sociálnej sieti zhrnul Róbert Švec

Byť politicky korektný? No, fuj! NIKDY! Niekto sa už musel konečne objaviť na Slovensku, kto pomenováva veci pravými menami.

Politický pedofil je politický pedofil a nie priateľ dietok, a minister školstva, covidový zločinec je covidový zločinec a nie tolerantný ústavný činiteľ, experimentálna gebuzina je experimentálna gebuzina a nie život zachraňujúca vakcína, mafián je mafián a nie normálny predseda slovenského parlamentu, rozkrádanie verejných financií je rozkrádanie verených financií a nie reforma verejných financií…

Aj v Malackách sme nahlas a verejne povedali to, čo si o nich myslíme!

————————-

Prečítajte si tiež: OZNAM vo verejnom záujme! SHO: Aj my sme v režime OTP: Okašľať takú prevádzku

————————-

Dámy a páni. A aj v Malackách sme boli obdarovaní vašou vďakou. Katarína Boková dostala od vás ďalšiu kyticu kvetov ako prejav uznania za svoju prácu a obetu pre našu otčinu. Ale vzhľadom k tomu, že Katka sa nemohla zúčastniť diskusie v Malackách, kyticu prevzala kolegyňa Daniela Fratričová s dcérou (druhá fotka v poradí).

Sme hrdí na naše ženy, ženy Slovenského Hnutia Obrody, ktoré sú súčasťou úspešného príbehu, ktorý píše naše hnutie ako jeden silný tím. Veľmi pekne ďakujeme za toto úžasné gesto, ktoré je ďalším silným dôkazom, že naša cesta, cestá rovná, cesta cti, vedie k spoločnému cieľu: Za silné a sebavedomé Slovensko bez covidových zločincov!

Slovenky a Slováci! Na nás sa môžete a aj budete môcť vždy spoľahnúť.

Najbližšie sa na stretnutie s vami, dámy a páni, tešíme v meste pod Zoborom. Kedy, kde a o ktorej? Dozviete sa TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Bude polexit!? Róbert Švec reaguje na rozhodnutie poľského Ústavného súdu

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds