Švec k výročiu vyhlásenia občianskeho odporu: Žiadne miesto pre zľutovanie s luzou covidovou!

Dámy a páni. Pred rokom, 20. októbra 2020 som vyhlásil, v súlade s článkom 32 Ústavy SR, nenásilný občiansky odpor TU.

Podľa spomínaného ústavného článku, majú občania právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd. A toho sme svedkami takmer každodenne zo strany organizovanej skupiny vládnych zločincov okolo Matoviča a Hegera.

Dámy a páni! Občiansky odpor v praxi znamená, že od spomínaného dátumu nerešpektujem a vedome porušujem protiprávne nariadenia covidových zločincov a budem v tom aj naďalej pokračovať. A okrem toho, že nerešpektujem a vedome porušujem nariadenia organizovanej skupiny vládnych zločincov, tak aj poburujem verejne ľud slovenský proti súčasnej covidovej vrchnosti. A budem aj v tom pokračovať!

ODPOR je cesta. Cesta rovná, cesta cti. A po tejto ceste kráčam pevným krokom! Každý sa môže, a sú chvíle, kedy sa musí slobodne rozhodnúť, akou cestou života pôjde. Ja som sa už rozhodol.

ODPOR až do dňa, kedy spoločne dosiahneme konečný cieľ: Vydezinfikované Slovensko od covidových zločincov a kolaborantov. Ich postavenie pred obnovené vojenské súdy a svoje zločiny proti národu a štátu slovenskému si odpracujú v obnovených pracovných táboroch.

Žiadne miesto pre slabosť a ľútosť s tými, ktorí škodia nášmu národnému spoločenstvu!

Za silné, sebavedomé a slobodné Slovensko!

————————–

Prečítajte si tiež: OZNAM vo verejnom záujme! SHO: Aj my sme v režime OTP: Okašľať takú prevádzku

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds