SHO: Bude polexit!? Róbert Švec reaguje na rozhodnutie poľského Ústavného súdu

Rozhodnutie Ústavného súdu o nadradenosti poľského práva nadobudlo právoplatnosť. Podľa vyjadrenia súdu členstvo krajiny v EÚ a ratifikovanie príslušných zmlúv neznamená, že súdne orgány EÚ by mali mať zvrchovanú moc nad Poľskom. Informujú médiá.

Na rozhodnutie poľského Ústavného súdu reaguje Róbert Švec…

Už čoskoro aj na Slovensku!? Ale predtým musíme vydezinfikovať Ústavný súd SR od úplatných sudcov, ktorú plnia zadania covidových zločincov okolo Čaputovej a Matoviča, ako napríklad zmarenie referenda o predčasných voľbách.

Za silné, sebavedomé a slobodné Slovensko!

A aké je naše stanovisko k členstvu štátu slovenského v EÚ? Dozviete sa TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt MOVIR. Štefan Polačik: Moderné koncentračné tábory už čoskoro aj na Slovensku!?

————————–

Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds