FOTO. Nové Zámky: Aj na slovenskom juhu slobodne a verejne diskutovali rozumní a zodpovední…

Dámy a páni. V nedeľu 19. júna sa v Nových Zámkoch uskutočnila ďalšia verejná diskusia Slovenského Hnutia Obrody.

Ľudia SHO, pri soche slovenského velikána Antona Bernoláka, ku ktorej sme položili veniec nášho hnutia so slovenskou trikolórou, diskutovali s vami, občanmi slovenskými o veciach verejných.

A ako bolo? No ako môže byť na podujatiach nášho hnutia!? 🙂 Sviežo, kreatívne, pozitívne…

Najbližšie sa na stretnutie s vami tešíme v nedeľu 3. júla v Žiari nad Hronom. Podrobnosti o podujatí uverejníme už čoskoro.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Prešovský kraj. VÝZVA: Pokračujeme v propagácii nášho hnutia aj na východe našej otčiny

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds