PONUKA. Projekt Štúrovci: Obliekajte sa ako rozumní a zodpovední vlastenci. Pretože pod Tatrami…

Slovenky a Slováci. A je to tu. Projekt Štúrovci pre vás pripravil možnosť hrdo nosiť symboliku bieleho dvojkríža a tak verejne dať najavo, že MY sme tu doma.

AKO MÔŽETE ZÍSKAŤ TOTO JEDINEČNÉ TRIČKO?

Jednoducho. Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity čiastkou 12 eur (príspevok, ktorý zahŕňa aj poštovné, platí pre Slovenskú republiku) my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme spomínané tričko.

Príspevok môžete poukázať na číslo účtu nášho SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – tričko, vaše meno a priezvisko, telefónne číslo, veľkosť trička a poštovú adresu, na ktorú vám máme tričko poslať.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám tričko pošleme prostredníctvom Slovenskej pošty. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na sho@sho.sk

Ďakujeme za vaše rozhodnutie hrdo sa hlásiť k bielemu dvojkrížu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds