FOTO. Projekt Staráme sa: Aj deti v okrese Lučenec sa potešili z darov, ktoré sme im odovzdali

K mame Danke a jej dvom drobcom chodieva pomáhať náš kolega Pavol Skýpala. Tento mesiac ich však zaskočilo akčné duo – Pavol Poprocký a Alexander Székely.

Tí v rámci našej výzvy Mesiac detí v PSS nachystali balíčky plné všakovakých dobrôt: čokolády od Ľudky a Slavomíra z okresu Rimavská Sobota, vitamínov od neznámeho darcu zo západu našej vlasti, ovocia a rôznych sladkostí, ktoré sme mohli zakúpiť aj vďaka vašim dobrovoľným finančným príspevkom.

Karinke a Jankovi sa ušli tiež: kľúčenky od Majky z Banskej Bystrice, oblečenie, krásne knižky od vydavateľstva Torden, či kolieskové korčule od Lenky z Močenka.

Detská radosť, šťastie, nedočkavosť. To sa nieslo vzduchom. Obzvlášť Karinka sa nevedela dočkať korčúľ…

Dámy a páni. Ďakujeme! Presne pre toto to všetko robíme. Teda pre ne. Pre tie deti naše slovenské…

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Mesiac detí v našom sociálnom projekte pokračuje aj na slovenskom juhu

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds