FOTO. Pred ukrajinským veľvyslanectvom v Bratislave: Pravda opäť oslobodzovala

Dámy a páni. Písal sa 5. máj 2023…

Pred ukrajinským veľvyslanectvom v Bratislave sme zorganizovali podujatie, ktorého cieľom bolo verejne prezentovať náš postoj ku konfliktu na Ukrajine, ktorý sa začal už pred niekoľkými rokmi a to aj pogromom v Odese 2. mája 2014.

Pretože, bez toho, aby sme poznali pravdu, nemôžeme objektívne hodnotiť udalosti na Ukrajine.

Podrobnosti o udalostiach v Odese si môžete prečítať TU.

Na podujatie prišli aj tí, ktorí s nami nesúhlasia. Mali so sebou ukrajinské vlajky a aj transparent. Ale správali sa normálne a neprovokovali (posledná fotka vo fotogalérii pod článkom).

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Odesa: Bez toho, aby sme poznali pravdu, nemôžeme objektívne hodnotiť udalosti na Ukrajine

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds