K tragickému výročiu v našich dejinách: Stálo nám TOTO všetko za to, aby sme boli súčasťou EÚ?

Dámy a páni. V máji si pripomíname aj tragické výročie v novodobých dejinách nášho národného spoločenstva.

Dňa 1. mája 2004 vstúpila Európska únia na výsostné územie štátu slovenského a začala sa postupná ekonomická, mediálna a politická okupácia našej otčiny.

Z nášho štátu sa stala nesvojprávna kolónia, ktorá sa musí riadiť diktátom Bruselu. Napríklad už nebudeme môcť rozhodovať o migrantoch, pretože členským štátom bude Brusel nasilu prideľovať nelegálnych migrantov, o ktorých sa budeme musieť starať.

Čo nám dala EÚ?

– možnosť cestovať (ak pravdaže máme peniaze)

– možnosť študovať (ak pravdaže máme peniaze)

– nemusíme čakať na hraniciach v kolónach ak ideme na dovolenku (ak pravdaže máme peniaze)

– voľný pohyb tovarov a služieb (čo malo a má za následok likvidáciu veľkej časti našich podnikov, poľnohospodárov, chovateľov, potravinárov… )

– inváziu nadnárodných obchodných reťazcov, ktoré Slovákom každý deň servírujú z veľkej časti potraviny druhej až tretej triedy, ktoré sú dovezené ktovie odkiaľ

– peniaze „vďaka“ ktorým sa obnovujú cesty, domy, parky… (lenže aj tak sú to naše slovenské peniaze, ktoré Bruselu odvádzame do rozpočtu a nevolení panáčikovia ich potom veľkodušne rozdeľujú a toto korupčné rozdeľovanie nazývajú eurofondy)

– zločineckú agendu multi-kulti (nikto dnes poriadne nevie, koľko migrantov sa voľne pohybuje na slovenskom území a čo tu stvárajú)

– zločineckú agendu LGBTI (jej dopad už zažívajú deti a aj rodičia na školách a to najhoršie v tejto oblasti nás ešte len čaká po vzoru „vyspelého“ Západu)

– tupé európske smernice a nariadenia sú viac ako slovenské právo a zákony

– a takto by dom mohol pokračovať veľmi, veľmi dlho…

A teda otázka znie? Stálo nám TOTO čo žijeme na Slovensku za to, aby sme boli členským štátom EÚ?

Za seba a za Slovenské Hnutie Obrody hovorím jasné NIE!

Európska únia sa nedá reformovať, ako o tom básnia niektorí akože proslovenskí politici. EÚ je už dnes mŕtvy a pre európske národy – štáty smrteľne nebezpečný projekt. Pre Slovensko je jediná cesta záchrany – vystúpenie z toho spolku život ohrozujúcich bláznov.

Našou dejinnou úlohou je, okrem iného, aj naďalej vysvetľovať Slovákom, prečo je potrebné, aby Slovenská republika vystúpila z EÚ a prečo je potrebné, aby sa naša vlasť vydala zvrchovanou cestou slovenskou.

A j túto úlohu zvládneme, spoločne s vami.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: POSOLSTVO k Sviatku práce: Róbert Švec praje celému nášmu Slovensku, aby…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds