FOTO. Projekt Staráme sa: Aj pri meste Hnúšťa sme podali pomocnú ruku

Kamaráti. Aj pri meste Hnúšťa v okrese Rimavská Sobota sme podali pomocnú ruku.

Už po x-krát, ale čo narobíme, keď je to, žiaľ, potrebné?! Žiaľ, situácia mnohých rodín na Slovensku sa nedá napraviť z večera do rána.

My, ktorí vieme, čo to znamená nemať nič alebo len to málo, vieme aké ťažké sa je odraziť od dna, na ktoré nás stiahol osud.

Starká Katka tiež vie, o čom to je a každá pomoc jej dobre padne. Či sú to potraviny, drogistický tovar alebo aj školské pomôcky, ktoré sme po poslednej návšteve rodiny u nich nechali…

Ďakujeme každému, kto nám pomáha pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj deti od Lučenca sa môžu spoľahnúť na našu pomoc

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds