FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v okrese Čadca pomáhame adresne a zodpovedne

Kamaráti. Posielame pozdrav z Kysúc.

Tu sa činil náš kolega Jaroslav Ščurka, ktorý Andrejke, Viktorke a Martinke zabezpečil školské pomôcky, ktoré už dnes aktívne využívajú.

A Jarove návštevy (rovnako ako návštevy rodín všetkých našich kolegov) nie sú iba o hmotných statkoch, ale majú aj pridanú hodnotu vo forme úsmevu, ľudského pohladenia, dobrých rád, fyzickej pomoci či zážitkov, ktoré rodinám pomáhajú duchovne.

Čo počas septembrového výjazdu vymyslel Jaro? To sa dozviete v ďalšom príspevku na našej stránke, preto nás určite sledujte!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Školské pomôcky sme odovzdali aj v Zbehoch pri Nitre

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds