VOĽBY 2023: Róbert Švec reaguje na výzvy, aby sa niektoré strany stiahli z volieb

Dámy a páni. Tak som sa dozvedel, že politickí agenti a odídenci rôzneho razenia vyzývajú krížom-krážom, aby sa niektoré strany stiahli z volieb v prospech toho alebo onoho.

Aby bolo jasné, za Slovenské Hnutie Obrody… Nie som človek, ktorý sa točí ako slizký had a hľadá korektné slovká do odpovedí, aby sa niekto náhodou neurazil. Nie, nie…

Takže tu je moja odpoveď pre všetkých, ktorí ešte stále dúfajú (márne) vo vnútornú slabosť nášho hnutia.

Skôr zamrzne peklo, akoby naše hnutie urobilo čo i len jeden krok vzad na svojej politickej ceste. Ľudia SHO sa nikdy nevzdávajú, nikdy neustupujú a vždy napredujú. A komu záleží na Slovensku, môže sa stiahnuť z volieb, aby nerozbíjal proslovenské hlasy, a môže vyzvať svojich podporovateľov, aby volili Slovenské Hnutie Obrody.

So štítom alebo… so štítom. Ani krok späť!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2023. RTVS sa nás pýta: Ako navrhujete riešiť problém s hypotékami?

————————–

Róbert Švec. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds