FOTO. Projekt Staráme sa: Balíčky plné dobrôt sme odovzdali aj deťom v okrese Čadca

Kamaráti! V pondelok 6. júna sa na Kysuciach naozaj vydaril. Dievčatá z okresu Čadca sme pri príležitosti Mesiaca detí v projekte Staráme sa pozvali na zmrzlinu a naša kolegyňa Katarína Boková s mamou Dadou si dopriali zaslúženú kávu a koláčik.

Počas príjemného posedenia prebrali všedné starosti i radosti. Ako obvykle. A aby dievčatám nebolo málo, ohúrili sme ich balíčkami k MDD, ktoré sme im nachystali aj vďaka vašej pomoci, drahí podporovatelia.

Viki sa už tradične potešila zaujímavej knihe a všetky tri sa s náramnou húževnatosťou pustili do kreslenia na balóny. Nevedeli sme ich od tejto novej aktivity odtrhnúť.

Cestou z cukrárne sme ešte zašli na detské ihrisko a po výdatnej návšteve nastal čas vrátiť sa domov. Prežili sme spolu naozaj veselé popoludnie.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Potravinová pomoc, balíčky pre deti, ale aj darovanie krvi! Aj taká je…

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds