Projekt Staráme sa: Potravinová pomoc, balíčky pre deti, ale aj darovanie krvi! Aj taká je…

Priatelia, pokračujeme aj v mesiaci jún v pomoci rôzneho druhu, vďaka nášmu sociálnemu projektu Staráme sa.

Myslíme totiž aj na tých, ktorí nie sú zaradení do nášho úspešného projektu. A prečo? No, preto, lebo to so slovenskou spolupatričnosťou myslíme naozaj úprimne.

Do našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO zapojila aj Katarína Boková, ktorá najvzácnejšiu tekutinu darovala už 42-krát! Pre všetkých, ktorým darovaná krv pomôže!

Krídla našej pomoci zasahujú aj do severnejších častí okresu Rimavská Sobota. Tam, pri meste Hnúšťa, pomáhame starej mame Katke, jej deťom a vnúčatám. Aj tejto slovenskej rodine v núdzi sa počas každej návštevy snažíme okrem trvanlivých potravín, pomôcť aj inak. Pekným poradným slovom, či potešiť aj dobrou knihou.

Inak tomu nebolo ani naposledy, kedy sme starkej venovali čisto novú kuchársku knihu od vydavateľstva Torden, ktoré myslelo aj na tých najmenších a deťom v našom sociálnom projekte venovalo rozprávkové knižky Koza rohatá za čo tomuto vydavateľstvu z Kežmarku chceme ešte raz veľmi pekne poďakovať.

A pomáhali sme aj v okrese Veľký Krtíš. Prostredníctvom nášho kolegu Alexandra Kakoša sme potešili balíčkami s rôznymi dobrotami Terezku, Jasmínku a Ľudovíta.

A prezradíme vám jedno tajomstvo: Ak všetko vyjde podľa plánu, tak im už v júni, najneskôr v júli, nachystáme ďalšie „prekvapko“, ktoré im (aj vďaka vám) opäť rozžiari ich detské tváre. 

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA: Mesiac detí v projekte Staráme sa. Prečo? Pretože nám záleží na osude slovenských detí

————————-

Katarína Boková darovala krv už 42-krát. Zdroj fotky: SHO.sk

Pomáhame aj v okrese Rimavská Sobota. Zdroj fotky: SHO.sk

Aj v okrese Veľký Krtíš sa môžu na nás spoľahnúť. Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds