FOTO. Projekt Staráme sa: Deti z okresov Nitra a Veľký Krtíš sa tešia aj zo školských pomôcok

Kamaráti! Naša školská výzva sa tešila radosti aj u detí z Veľkého Krtíša. V tomto juhoslovenskom meste sme našim najmenším podarovali všetky potrebné školské pomôcky.

Už si ich užívajú… Mladý nadaný hokejista Ľudo navyše dostal aj publikácie o našich hokejistoch, ktorí sú vzorom aj jemu.

A aj v meste pod Zoborom si Slováci vedia a aj podávajú pomocnú ruku. Ukážkovým príkladom sú aj chalani z reštaurácie Nitrawa Pub, ktorí ľuďom v núdzi zo svojho mesta vyčlenili niekoľko obedových ponúk.

A to nie po prvýkrát, ale takouto formou pomáhajú Slovákom v tiesni z nášho sociálneho projektu už niekoľko rokov. A za to im patrí nielen poďakovanie, veľa spokojných zákazníkov, ale tiež aj obdiv.

PRÁVE PREBIEHA: Zapojte sa do vyhlásenej výzvy HURÁ DO ŠKOLY! TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO zachraňuje životy. A sme na to hrdí!

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

Veľký Krtíš

Nitra

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds