Voľby 2022: Do popradského mestské zastupiteľstva by chceli zasadnúť známe tváre. Medzi nimi aj…

Dámy a páni! Médiá informujú: V popradskom mestskom parlamente by po voľbách chceli byť viaceré známe mená. Medzi nimi aj…

Jaroslav Ščurka, Ing., MSc., 52 r., riaditeľ bezpečnostnej služby, konateľ, Slovenské Hnutie Obrody

Vo volebnom obvode číslo 1, informovala zapisovateľka mestskej volebnej komisie.

Jaroslav Ščurka: Pre Slovenské Hnutie Obrody som sa rozhodol aj preto, lebo v sebe nesie pevné duchovné proslovenské posolstvo a tri slová, ktoré sú pre mňa ako športovca kľúčové: Sila. Hrdosť. Odhodlanie = SHO.

Slovenské Hnutie Obrody svojou prácou a aktivitami každý deň dokazuje, že si ctí odkaz našich predkov a slovenské hodnoty bytia.

Slovenské Hnutie Obrody, okrem iného, zdobí vytrvalosť a vytrvalosť je dôležitá nielen v živote a športe, ale aj v politike.

—————————–

Prečítajte si tiež: Voľby 2022: O post poslanca v Banskobystrickom samosprávnom kraji sa uchádza aj Pavol Poprocký

—————————–

Jaroslav Ščurka. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds