FOTO. Projekt Staráme sa: Knihy sme odovzdali už aj deťom z okresu Rimavská Sobota

Kamaráti. Mesiac knihy v projekte Staráme sa sa úspešne rozbehol a tento týždeň sme aj prostredníctvom Pavla Poprockého, šéfa nášho sociálneho projektu, knihami urobili radosť.

Tomáškovi a Martinkovi z okresu Rimavská Sobota. A nielen nimi! Spoločnosť Stará mama totiž vo svojej komore našla škatule s dobrotami a poslala ich práve rodine od Hnúšte, ktorá, i napriek tomu, že sa snaží, sa borí v ťaživej ekonomickej, ale aj zdravotnej situácii.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Prvé knihy v Mesiaci knihy sme odovzdali deťom v Lučenci

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds