FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na Kysuciach. Ľudský prístup zdobí náš projekt pomoci

Dámy a páni. Naša pravidelná a adresná pomoc dorazila vo februári aj do okresu Čadca.

Na Kysuciach pomáhame mame Dade a jej trom dcérkam. Tie v nedávnej minulosti náhle prišli o ocina a zároveň živiteľa rodiny. Vtedy sme nastúpili my v zastúpení našej kolegyne Kataríny Bokovej. Okrem materiálnej pomoci vo forme nákupov, školských pomôcok, hračiek či balíčkov pre deti, sme sa zamerali aj na slovnú pomoc.

Povzbudiť, podržať, poradiť, ako ďalej. S tým dodnes chodíme do tejto rodiny. Výnimkou nebola ani posledná návšteva, ktorú Katka a jej syn Maxík prežili s dievčatami, ktorým venovali svoj voľný čas. Medzi deťmi sa totiž zrodilo kamarátstvo…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Rodinám pomáhame na juhu, ale aj na severe našej domoviny

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds