FOTO. Projekt Staráme sa: René zo Zbehov si nakúpil školské pomôcky. Aj vďaka vám

Kamaráti! Pri Nitre, v obci Zbehy, vyrastá aj mladý nadaný futbalista René.

Futbal je jeho vášeň a naozaj mu to ide! Rovnako, ako aj iné deti, aj on musí študovať, a preto sme aj jeho zaradili do našej septembrovej výzvy s názvom HURÁ DO ŠKOLY!

René však školské pomôcky nedostal na stôl, ako ostatné deti z projektu, ale náš kolega Štefan Polačik ho zobral na ich nákup. Veď René je už veľký „chlap“ a presne vie, čo do školy potrebuje a čo nie.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Školské pomôcky, obedové menu a aj jogurty sme odovzdali rodine v okrese Nové Zámky

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds