Voľby 2022. POZOR! Dôležitý oznam: Katarína Boková bude diskutovať v televízii TA3

Dámy a páni! V stredu 5. októbra bude Katarína Boková diskutovať v štúdiu televízie TA3.

Diskusia, naživo, začne o 19:50 hod. Pozrite si a vypočujte si ženu Slovenského Hnutia Obrody, ktorá bojovala za slovenské deti a slobodu nás všetkých v dobe, kedy štandardní politici, vrátane akože parlamentnej opozície, sa poslušne nechávali hromadne špárať v nose, dobrovoľne sa nechávali opichávať experimentálnou gebuzinou a poslušne nosili náhubky, lebo im to vládni zločinci prikázali.

SHO = Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Neverím vláde Igora Matoviča! Vyhlasujem nenásilný občiansky odpor!

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds