FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš už navštívil všetky deti v našom sociálnom projekte

Kamaráti. Svätý Mikuláš už navštívil všetky deti v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa.

Jeho posledná zastávka bol okres Veľký Krtíš, kde balíčky plné radosti podaroval ôsmim deťom z Veľkého Krtíša a Slovenských Ďarmôt (dve neboli v čase jeho návštevy doma).

Priatelia, touto cestou sa vám chceme z celého srdca poďakovať za to, že ste sa zapojili do našej mikulášskej výzvy a takmer šiestim desiatkam deťom v núdzi z celého Slovenska ste spoločne s nami vyčarili úsmev na tvárach.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš zavítal aj do Fiľakova. Pretože aj v tomto meste…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds