FOTO. Projekt Staráme sa: Svätý Mikuláš započal svoju tohtoročnú púť v okrese Partizánske

Mik-, Mik-, Mikuláš, čo v tom vreci máš? Znelo od malej Emky a Katky z okresu Partizánske, ku ktorým prišiel Mikuláš.

Priatelia, prvé balíčky radosti poslal náš Miki práve týmto dvom kráskam, o ktoré sa sami starajú starí rodičia. Ani si neviete predstaviť, aké boli šťastné a vďačné.

A práve preto toto všetko robíme a sme radi, že ste v tom spoločne s nami! Pomôžte nášmu Mikulášovi v rozdávaní radosti. Ako na to, dozviete sa TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. Mikuláš 2022: Zázraky sa dejú, pretože dobrí ľudia sú súčasťou našich životov

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds