VÝZVA: Aj tento rok navštívi svätý Mikuláš poslušné slovenské deti v projekte Staráme sa

Kamaráti. Rok prešiel ako voda a deti sa už opäť tešia na príchod svätého Mikuláša.

Výnimkou nie sú ani deti z nášho úspešného projektu, pre ktoré má Mikuláš v pláne tiež čosi priniesť. Všetkým poslušným deťom bohatý balíček s dobrotami, na aký si spomíname my, dospelí.

A keďže dobrých detí je naozaj veľa (takmer 60) a balíčky je potrebné pre ne poriadne naplniť, zhodli sme sa s Mikulášom, že aj tento rok vás oslovíme s prosbou o pomoc a spoločne s vami, priatelia, vyčaríme deťom úsmev na perách, o ktorý nám všetkým ide.

Pomôcť v tom nám môžete hlavne týmito tromi spôsobmi…

Dobrovoľnými finančnými príspevkami na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do informácie pre prijímateľa napíšte: Dar PSS Mikuláš a my za vaše príspevky nakúpime a naplníme balíčky.

Stravnými lístkami alebo trvanlivými cukrovinkami. Tie môžete odovzdať kolegom v mestách a okresoch, v ktorých pomáhame.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na staramesa@sho.sk

Ďakujeme, že spoločne s nami robíte radosť tým najmenším. A ako to vyzeralo s Mikulášom minulý rok? Pozrite sa TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Naši kolegovia museli počas návštevy v Prešove…

————————-

Aj deti v Prešove sa minulý rok potešili balíčkom plných dobrôt. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds