FOTO. Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc zavítala aj do okresu Nové Zámky

Kamaráti. Sľúbili sme a opäť sme splnili…

Včera Róbert Švec a naša kolegyňa Alžbeta Szénásiová pomohli aj v okrese Nové Zámky.

Rodine, v ktorej statočná a obetavá mama vychováva 3 deti odovzdali ovocie, mliečne výrobky, múku, masť a aj chutné obedové menu z reštaurácie Nitrawa pub.

A pravdaže deťom odovzdali aj sladké veľkonočné prekvapenia.

Rodinu „opustila“ práčka a starať sa o 3 deti bez pračky je viac ako nekomfortné, a preto sme sa rozhodli, že pomôžeme aj v tejto veci. Podrobnosti uverejníme už čoskoro.

Ďakujeme, dámy a páni, že sa zapájate do našej veľkonočnej výzvy a aj vďaka vašim príspevkom pomôžeme ďalším rodinám.

Podrobnosti o našej veľkonočnej výzve si môžete prečítať v zdieľanom článku TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc putovala aj do Humenného

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds