PROSBA O DOBRÝ SKUTOK: Pomôžme mame s 3 deťmi s novou práčkou

Dámy a páni. Tento týždeň sme vás informovali o veľkonočnej pomoci pre rodinu v okrese Nové Zámky, v ktorej statočná a obetavá mama vychováva 3 deti TU.

Počas návštevy sme sa dozvedeli smutnú správu, rodinu „opustila“ práčka a starať sa o 3 deti bez pračky je viac ako nekomfortné, a preto sme sa rozhodli, že pomôžeme aj v tejto veci a rodine sa pokúsime zabezpečíme novú práčku.

Ak môžete, pomôžte… Vopred ďakujeme za vašu láskavosť.

Ľubovoľnú finančnú čiastku na kúpu novej práčky môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar PSS práčka

V prípade, ak viete pomôcť aj inak, napíšte nám na staramesa@sho.sk

Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhať je naším poslaním. Aj vo Veľkom Krtíši

————————-

Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds