FOTO. Projekt Staráme sa: Vitamínové bomby odovzdané. Kapusta a aj jablká z Hornej Nitry

Pekný deň, priatelia! Možno sa vám zdá, že sme v akomsi „útlme“ alebo sme s pomocou prestali.

Nie, nie je to tak, my sa iba svedomito pripravujeme na intenzívnu pomoc slovenským rodinám v tiesni, ktorým pomáhame a pomaly, ale isto, ju aj uskutočňujeme.

Aj vďaka vašim 2% z dane TU sme včera zavítali do rodiny pri Hnúšti, kde sme okrem vašich podarúnkov, milí prispievatelia, zabezpečili a zaniesli aj vitamínové bomby vo forme slovenskej kapusty a neodolateľných jabĺk z Hornej Nitry, ktoré sú v tomto období veľmi dôležité pre posilňovanie našej obranyschopnosti.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Rok 2023 sme úspešne započali v Trenčianskych Tepliciach

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds