FOTO. Projekt Staráme sa: Rok 2023 sme úspešne započali v Trenčianskych Tepliciach

Kamaráti. Približne pred mesiacom sme boli spoločne s Mikulášom nášho projektu aj pri Alžbetke a Adamkovi z Trenčianskych Teplíc TU.

A keďže pomáhame pravidelne a adresne, po mesiaci sme boli u nich opäť, aby sme im priniesli potraviny, ktoré sa v kuchyni vždy zídu.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Projekt Staráme sa: Aj v roku 2022 sme spoločne ukázali veľké slovenské srdce

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds