FOTO. Projekt Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO úspešne pokračuje

Áno, kamaráti, aj o tomto je náš sociálny projekt. Pomáhame aj darovaním krvi.

Sme totiž presvedčení o správnosti tejto pomoci, ktorou je záchrana ľudského života. Ako inak, ani pri tejto aktivite nehľadíme na to, akú farbu pleti či materinský jazyk má alebo ešte len bude mať osoba, ktorá bude bojovať o svoj holý život a najvzácnejšiu tekutinu na svete bude potrebovať.

Sme totiž ľudia, aj keď zlé jazyky sa z nás snažia urobiť čosi iné TU. Ale naše skutky každodenné hovoria za nás najlepšie a my i naďalej budeme pokračovať v našej dobročinnosti.

… a ČLOVEKOM je aj náš kolega Štefan Polačik, ktorý darovaním tej najvzácnejšej tekutiny na svete pomohol už po 20-krát (+ 6-krát daroval plazmu).

Gratulujeme k okrúhlemu odberu a ďakujeme, Štefan!

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj v Banskobystrickom kraji sme pomohli Slovákom

————————

Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds