FOTO. Sliač: Preč s piatou kolónou! Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne

Dámy a páni. Vojnoví štváči a zločinci v dočasnej vláde okolo Naďa, Hegera… a agentka Čaputová vťahujú náš štát slovenský čoraz viac do konfliktu na Ukrajine.

Vedome ohrozujú bezpečnosť, zdravie a životy slovenských občanov. A aj preto sme sa rozhodli, že opäť verejne a nahlas vyjadríme náš nesúhlas s vlastizradnou politikou dočasnej vlády a aj piatej kolóny Čaputovej…

Stretli sme sa v nedeľu 26. marca pred Mestským úradom Sliač na Pochode za neutrálne Slovensko.

Pred Mestským úradom odzneli prejavy zástupcov Slovenského Hnutia Obrody a taktiež príhovory účastníkov udalosti.

Následne sme sa v sprievode presunuli pred Letisko Sliač, kde sme si tichou spomienkou pripomenuli obete, aj z radov civilného obyvateľstva, ktoré zahynuli alebo boli zranené počas „humanitárneho bombardovania“ bývalej Juhoslávie vojskami zločineckej organizácie NATO. Vojská NATO, bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN, bombardovali TU bývalú Juhosláviu 78 dní, od 24. marca 1999.

Slovenky a Slováci. Naša pozícia v otázke bezpečnosti Slovenska je nemenná: Žiadne zbrane pre kyjevský režim, žiadne zbrane zo Slovenska pre ktorúkoľvek z bojujúci strán kdekoľvek vo svete. Požadujeme neutrálne Slovensko. Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

 ————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Lučenec: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk a Oleh Denysenko

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds